Свердловини на воду всіх видів!

Наша компанія радо зизонт» здійснює буріння свердлоапропонує Вам послуги з буріння водяних свердловин. Наш 5-річний досвід і висококваліфіковані фахівці дозволять швидко і якісно виконати широкий спектр робіт. Буріння свердловин відбувається з використанням таких способів буріння, як ударне буріння, обертальне буріння (з продувкою повітрям або з різними промивками – прямий, зворотної), а також унікальна технологія, розроблена фахівцями нашої компанії .

Наша компанія в Києві займається бурінням свердловин з використанням установок УРБ-2А2 і УРБ-2, 5 на базі ЗІЛ 131, які забезпечують підвищення якості проведених робіт, і, відповідно, води, яку Ви будете використовувати.

Полтавський горизонт (15-50 м)  - від 220 грн/м

Бучацький горизонт (30-120 м) – від 300 грн/м

Сеноманський горизонт (60-150 м) – від 600 грн/м

Юрський горизонт (160-300м ) – від 700 грн/м

 

Водоносний горизонт – це глибина, на якій протікають грунтові води. Наша компанія найбільш часто працює з такими горизонтами:

  1. Бучацький горизонт з глибиною залягання 30-120 метрів. Вода в ньому досить високої якості, яка може мати у складі залізо, але захищена від попадання солей.
  2. Полтавський горизонт. Його глибина залягання становить 15-50 метрів. У такому горизонті можна пробурити найбільш просту в конструкції і недорогу свердловину. Але вода тут не захищена від попадання солей і інших речовин.
  3. Юрський горизонт з глибиною залягання 160-300 метрів. Свердловини, зроблені в цьому горизонті, відносять до артезіанських. Вода в них захищена від забруднень і відповідає всім вимогам ГОСТ.
  4. Сеноманський горизонт. Його глибина залягання становить 60-150 метрів. Якість води відмінний. У разі буріння на цьому горизонті буде використано витратне обладнання, тому вартість робіт більш висока.

Зробивши замовлення у нас на буріння свердловин, ви переконаєтеся, що співпраця з нашою компанією – це висока якість обладнання під буравлення водяних свердловин, висока продуктивність свердловин, врахування особливостей місця розташування свердловини, буріння свердловин різної глибини.

Пробурені нами свердловини Київ оцінив гідно, про що може свідчити стабільно зростаюче число клієнтів, які задоволені нашою роботою.

Кожного замовника найбільш цікавить вартість робіт з буріння водяних свердловин. Вона, в першу чергу, залежить від обраного водоносного горизонту, який визначає хімічний склад води та її смакові якості. Оптимальне співвідношення: якісна свердловина – ціна. Київ, поспішайте звернутися і зробити замовлення!

Водяна свердловина, ціна на яку доступна кожному!

Вас цікавить водяна свердловина, а Київська область – це Ваше місце проживання? Не зволікайте, замовляйте у нас послуги з буріння свердловин вже сьогодні! Хоча якщо для облаштування подачі води в заміському будинку на іншій території Вам потрібна свердловина, Київ – не єдине місто, де ми зможемо надати таку послугу.

Звертайтеся – Ви неодмінно залишитеся задоволені виконаною роботою!